La Plante Lynda

Vdovy

Harry Rawlins byl geniální zločinec, jemuž vždycky všechno vycházelo a policie na něj byla krátká přes dvacet let. Přepadení obrněné dodávky mu mělo vynést další statisíce liber. Jenže tentokrát se akce nešťastnou náhodou zvrtla a Harry i jeho společníci při ní zahynuli. Jeho manželka Dolly následně mezi jeho věcmi objeví podrobný návod, jak ozbrojenou loupež provést, a stojí před nelehkou volbou. Může Harryho poznámky předat policii, která jí po manželově smrti velmi znesnadňuje život. Může je věnovat zločincům, kteří převzali Harryho teritorium. Anebo se může spolčit s vdovami po Harryho společnících a pokusit se loupež provést sama… Zábavný kriminální román Lyndy La Planteové o velmi netradiční loupeži vznikl podle slavného britského seriálu z roku 1983, který se již brzy dočká modernizované filmové podoby podle scénáře Gillian Flynnové v režii Stevea McQueena.

Nakladatel:EUROMEDIA GROUP, a.s.