Karpíšková Bára

Bjukitchen

Bjukitchen je knihou Báry Karpíškové o vaření, jídle a strhující radosti. Kuchařka přináší autentický záznam kulinářského životního stylu zcestovalé absolventky hotelové školy v Poděbradech a manželky Tomáše Karpíška, původní profesí kuchaře, nyní restauratéra a zakladatele restaurací Ambiente. Bjukitchen inspiruje a nabádá k tomu, abychom jedli doma, spolu, aby nás vaření bavilo a přinášelo nám radost. Motto je jasné: Společné jídlo dělá šťastnější život. Knihu Bjukitchen je těžké zařadit, ale rozhodně se o ní dá říci, že je srozumitelná, zábavná, česká, moderní a plná tipů. Většinu receptů doprovázejí postupové fotografie, které čtenářům usnadní a urychlí přípravu jednotlivých jídel. Bára do kuchařky přizvala i své kamarády a blízké, kteří vaření zbožňují stejně jako ona a do knihy jí věnovali svůj nejvyladěnější recept.

1824 bodů Není skladem
Nakladatel:Bjukitchen, s.r.o.